Ліцензія на продаж тютюнових виробів. Ліцензія на сигарети та кальян | docx
Відкриття закладу:

Ліцензія на продаж тютюнових виробів

Вартість: 3 500 грн. + офіційний платіж
Термін оформлення: 12 календарних днів
Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами — це лише четвертий крок в оформленні документів закладу. Важливо робити все поступово. Тому найкраще починати з консультації.
Замовити послугу
Розберемося разом

Що і за чим треба робити?

Якщо ти відкриваєш кальянну, чи заклад де продаватимуться тютюнові вироби, пам’ятай: спочатку треба організувати бухгалтерію, зареєструвати ТОВ, обрати програму обліку — і тільки після цього ти зможеш отримати ліцензію. Ми закриваємо всі ці питання.

Види тютюнових виробів

  • Кальяни
  • Тютюн
  • Сигарети
  • Сигари
Є різні види тютюнових виробів: кальяни, тютюн, сигарети, сигари всі вони підпадають під одну ліцензію, що називається ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. Чуєш, краще не провтикай консультацію.
Спочатку папірці зробити — потім на вуглі дмухати
Ми в docx вирішуємо справи остаточно і комплексно. Знаємо всіх, кого треба знати і маємо велику команду підрядників, які зберуть всі документи, доки ти спілкуєшся з відвідувачами.
Замовити послугу

З КИМ МИ ПРАЦЮВАЛИ?

Відповідай – і замовляй послугу

Перед тим, як братися за ліцензію на тютюнові вироби, треба побудувати стратегію бухгалтерії та зрозуміти, що тебе чекає після оформлення ліцензії. Крім того, підготуватися до перевірок. Можемо допомогти тобі з цим усім.

FAQ?

Скільки коштує ліцензія на продаж тютюнових виробів?
Детальніше

В місті офіційний платіж за ліцензію становить 2 000 грн. на рік. Ми рекомендуємо платити щоквартально (500 грн. на квартал), поки є така можливість.

Якщо оформлюватимеш документи самостійно, то по витратах все. Якщо плануєш звертатися до спеціалістів, не забудь врахувати вартість їхніх послуг.

У .docx оформлення ліцензії коштує 3 500 грн.

Залишились питання?
Що треба, аби продавати тютюнові вироби?
Детальніше

По-перше, в'їхати в бухгалтерію бізнесу, який займається продажем акцизних товарів. По-друге, обрати програму обліку та зареєструвати касовий апарат. Тільки тоді оформлювати ліцензію.

Насправді ці етапи – лише вершина айсберга. Далі треба буде об'єднати їх в один механізм, який працює злагоджено та систематично. А це тобі не булька з носа.

Залишились питання?
Чим відрізняється ліцензія на кальян від ліцензії на тютюн?
Детальніше

Нічим. Це одна й та сама ліцензія. Називається – ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

Окремої ліцензії на кальян не існує.

Залишились питання?
З чого починати оформлення документів на торгівлю?
Детальніше

Передусім розробити стратегію бухгалтерії та розділити кухню і бар.

Треба сказати, що документація й бухгалтерія наче дві сестри, які не витерплять і дня одна без одної. Вони працюють у зв’язці та потребують покрокового плану дій. От з нього і варто почати.

Залишились питання?
Які бувають касові апарати?
Детальніше

РРО – реєстратор розрахункових операцій або “каса”. Є 3 види:

1. Фізичний апарат

З кнопками. Вбиваєш код товару, натискаєш комбінацію клавіш і пробиваєш товар. Якщо чесно, трохи моветон: запаришся, поки проведеш чек, і чергу зробиш. Тут економити не варіант, повір. Розказали про цю модель тільки для того, щоб потім до неї не повертатися.

2. ФП (фіскальний принтер)

Касовий апарат, що проводить чек. Щоб операція відбулась, управлінська команда повинна дати сигнал для друку. І тут важливий поінт: модель ФП має інтегруватися з програмою обліку, яку ти обереш для свого закладу чи виробництва. Тільки так вийде зв'язати техніку докупи.

3. ПРРО – програмний реєстратор розрахункових операцій, простими словами – “онлайн-каса”

Заміняє касовий апарат. Все, що потрібно – гаджет (телефон, ноутбук, комп’ютер або планшет). Там будуть створюватись електронні фіскальні чеки та передаватись зареєстровані продажі до податкової відповідно до всіх її стандартів.

Залишились питання?
Яка техніка потрібна для того, щоб клієнт зміг розрахуватися?
Детальніше

Супер, якщо думаєш за це заздалегідь. Бо часто відбувається навпаки (хоча і тут можна знайти вихід). Тож давай по порядку, тобі знадобиться така техніка:

1. Моноблок, планшет або комп’ютер з програмою, в яку внесено меню і де бармен може вибрати позицію та сформувати рахунок для гостя

2. Касовий апарат, що проводить чек (фіскальний принтер) або ж онлайн-каса

3. Термінали від банку (як для ФОП, так і для ТОВ) або спеціальні програми – expirenza чи choice (QR меню для закладів) – аби клієнт зробив замовлення та оплатив його

4. Сканер. Сканує, до прикладу, відкриття пляшки

Залишились питання?